Aktualności

18-03-22 Znajdź swoje wymarzone M!

26-27 marca zaplanuj sobie prawdziwie rodzinny weekend w Gdańsku. W ostatni weekend marca możecie wybrać się do ERGO ARENA nie tylko na zwiedzanie wyjątkowej wystawy IMPRESJONIŚCI i POSTIMPRESJONIŚCI w 3D, w tym samym czasie odbywać się będą Targi Mieszkań i Domów, podczas których być może znajdziecie...

Zobacz więcej

04-03-22 Załóż okulary 3D i wybierz się w niesamowitą podróż do stolicy

Przenieść się do świata wielkich mistrzów malarstwa, poznać historię najsławniejszych dzieł i zobaczyć w zupełnie nowej odsłonie to, co już dobrze znane.

Zobacz więcej

23-02-22 Kogo porwie "Gwiaździsta noc" w Gdańsku?

Przenieść się do świata malarstwa, poznać historię najsławniejszych dzieł i na nowo odkryć to, co znane. Wystawa „Impresjoniści i postimpresjoniści w 3D” powraca do morskiej stolicy Polski, a obejrzeć ją będzie można już 26-27 marca na terenie ERGO ARENA w Gdańsku.

Zobacz więcej

22-12-21 Wesołych Świąt!

Życzymy Państwu, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były wypełnione najpiękniejszymi emocjami – radością i miłością oraz spotkaniami w gronie najbliższych.

Zobacz więcej

15-11-21 Niezwykła wystawa 3D powraca do Łodzi!

4-5 grudnia, wyjątkowa wystawa w trójwymiarze kolejny raz pojawi się w Łodzi, a przedstawione w unikatowej odsłonie dzieła najbardziej znanych malarzy impresjonizmu i postimpresjonizmu, będzie można oglądać w Hali Sportowej MOSiR.

Zobacz więcej