Kraków zachwycił się dziełami Mistrzów!

Podziel się

Wyjątkowa Wystawa w trójwymiarze powróciła do Krakowa, a prawdziwi pasjonaci sztuki malarskiej mogli na nowo odkryć to, co znane, dostrzec głębię i kolejny raz zachwycić się wizją Mistrzów. Wystawa "IMPRESJONIŚCI I POSTIMPRESJONIŚCI W 3D", to niezwykła podróż po świecie sztuki i rozrywki, a obejrzeć ją można było 25-26 września, na terenie EXPO KRAKÓW.

Organizatorzy nietuzinkowej Wystawy "IMPRESJONIŚCI I POSTIMPRESJONIŚCI W 3D", po wizycie w Poznaniu, Karpaczu oraz Gdańsku, tym razem pojawili się w Krakowie.
25 i 26 września, na terenie EXPO KRAKÓW wszyscy miłośnicy sztuki mogli na własne oczy zobaczyć "Impresję, wschód Słońca" Moneta i dać się porwać "Gwiaździstej nocy" Vincenta Van Gogha. Aby wybrać się w tę niezapomnianą podróż po świecie sztuki i rozrywki, musieli tylko założyć okulary 3D.

Blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do wersji 3D z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Na wystawie można było zobaczyć ożywione obrazy takich twórców, jak: Claude Monet, Edouard Manet, Berthe Morisot, Edgar Degas, Paul Cezanne, Auguste Renoir, Alfred Sisley, James Mc Neill Whistler, Paul Gauguin, czy Vincent van Gogh.

 

Poniżej galeria zdjęć: