Niezwykła wystawa 3D powraca do Łodzi!

Podziel się

4-5 grudnia, wyjątkowa wystawa w trójwymiarze kolejny raz pojawi się w Łodzi, a przedstawione w unikatowej odsłonie dzieła najbardziej znanych malarzy impresjonizmu i postimpresjonizmu, będzie można oglądać w Hali Sportowej MOSiR.

Już w pierwszy weekend grudnia, na terenie Hali Sportowej MOSiR w Łodzi, wszyscy pasjonaci sztuki będą mieli okazję podziwiać dzieła najbardziej znanych i cenionych nazwisk wśród malarzy. Na wystawie będzie można zobaczyć ożywione obrazy takich twórców, jak: Claude Monet, Edouard Manet, Berthe Morisot, Edgar Degas, Paul Cezanne, Auguste Renoir, Alfred Sisley, James Mc Neill Whistler, Paul Gauguin, czy Vincent van Gogh.

4 i 5 grudnia w Łodzi, po raz kolejny pojawi się wystawa "IMPRESJONIŚCI I POSTIMPRESJONIŚCI w 3D", przedstawiona w niestandardowej odsłonie, która stanowić będzie wspaniałą formę spędzenia rodzinnego weekendu ze sztuką. 

Jedyna wystawa w Europie, gdzie blisko 60 tak dobrze wszystkim znanych obrazów przetworzono do wersji 3D z użyciem technologii anaglif red-cyjan. 

Zobacz na na własne oczy Impresję, wschód słońca Moneta na falującej wodzie i daj się porwać Gwieździstej nocy Vincenta van Gogha… Wystarczy założyć okulary 3D, by wybrać się w niesamowitą podróż po świecie sztuki.