Niezwykła Wystawa w trójwymiarze powraca do Katowic

Podziel się

16-17 października, niezwykła Wystawa "IMPRESJONIŚCI i POSTIMPRESJONIŚCI w 3D" ponownie zagości w Katowicach. Dzieła klasyków zachwycą stolicę województwa śląskiego.


Przeżyj wyjątkową lekcję sztuki 


Podziwiaj niezwykle tajemnicze dzieła klasyków impresjonizmu i postimpresjonizmu, przetworzone do trójwymiarowej wersji. Pejzaże i ponadczasowa martwa natura przedstawiona w niestandardowej formie, to wspaniała propozycja dla wszystkich miłośników malarstwa.

Już 16-17 października, na ternie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, jeszcze raz pojawi się wystawa "IMPRESJONIŚCI i POSTIMPRESJONIŚCI w 3D", a wyjątkowe dzieła najbardziej znanych Malarzy zachwycą swoją trójwymiarową formą. 

Jedyna wystawa w Europie, gdzie blisko 60 tak dobrze wszystkim znanych obrazów pojawi się w jednym miejscu - Monet, Manet, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin czy Van Gogh zabiorą Was w niezapomnianą podróż po świecie sztuki.

Głównym partnerem Wystawy jest MCK Katowice - Międzynarodowe Centrum Kongresowe (MCK) to wyjątkowy obiekt na mapie miejsc dedykowanych wydarzeniom w Polsce. Designerski, nowoczesny gmach o wielkości 38 000 metrów kwadratowych, łączy szereg funkcji: kongresową, konferencyjną, wystawienniczą, targową i widowiskową. Wraz ze znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie, legendarną Halą Widowiskowo-Sportową Spodek, stanowi jedną z największych aren spotkań kongresowo-wystawienniczych w kraju. Unikalny design, doskonała lokalizacja i funkcjonalność to główne wyróżniki MCK.

 

 

Kup bilet i zachwyć się wizją prawdziwych Mistrzów