Obrazy Mistrzów ponownie wychodzą z ram w Krakowie!

Podziel się

Załóż okulary 3D i wybierz się w niesamowitą podróż po świecie sztuki. Już 17-20 lutego, wystawa IMPRESJONIŚCI i POSTIMPRESJONIŚCI w 3D ponownie pojawi się w Krakowie. Podziwiaj wyjątkowe dzieła klasyków od czwartku do niedzieli w TAURON Arena Kraków.

Na nowo odkryć to, co znane i znów się zachwycić - wystawa "Impresjoniści i postimpresjoniści w 3D" to niezwykła lekcja sztuki. Obejrzeć ją będzie można w trzecim tygodniu lutego w TAURON Arena Kraków. 

Zobaczyć na własne oczy "Impresję, wschód słońca" Moneta, dać się porwać "Gwieździstej nocy" Vincenta van Gogha, zobaczyć jak słońce przebija się przez korony drzew bardziej niż zwykle, a błękit wody pozwala niemal poczuć nadmorską bryzę. Wystarczy założyć okulary 3D, aby wybrać się w tą niesamowitą podróż. 

17-20 lutego zobacz najpopularniejsze dzieła klasyków - kilkadziesiąt najpopularniejszych obrazów najbardziej cenionych nazwisk w świecie sztuki, podczas jedynej takiej wystawy w Europie. 
Podziwiaj ożywione obrazy takich twórców jak: Claude Monet, Edouard Manet, Berthe Morisot, Edgar Degas, Paul Cezanne, Auguste Renoir, Alfred Sisley, James Mc Neill Whistler, Paul Gauguin, czy Vincent van Gogh.

Zwiedzanie wystawy rozpoczyna krótki wykład wprowadzający, omawiający w jaki sposób oglądać obrazy, by zobaczyć wszystkie ich walory.
Orientacyjny czas zwiedzania wraz z wykładem to ok. 60 minut. 

 

Wystawa IMPRESJONIŚCI i POSTIMPRESJONIŚCI w 3D:
Data: 17-20.02.2022

Miejsce: TAURON Arena Kraków, MAŁA HALA

Godziny otwarcia: 
Czwartek - sobota: 10.00 - 17.00 
Niedziela: 10.00 - 16.00

 

TAURON Arena Kraków to największa w Polsce i jedna z najnowocześniejszych na świecie hala widowiskowo-sportowa. Obiektem zarządza Agencja Rozwoju Miasta S.A. – spółka Gminy Miejskiej Kraków, która zrealizowała inwestycję.

Położony zaledwie cztery kilometry od Rynku Głównego w Krakowie kompleks składa się z dwóch hal – Areny Głównej i Małej Hali. TAURON Arena Kraków może pomieścić 22 tys. osób, ma trzy poziomy widowni oraz miejsca siedzące lub stojące na płycie. Możliwość dowolnej konfiguracji widowni, wygodne zaplecze dla sportowców i wykonawców, niespotykany nigdzie indziej ekran LED na elewacji, rozbudowane systemy multimedialne i sceniczne, a także bardzo dobre warunki akustyczne obiektu to cechy, które spełnią warunki organizacji imprez każdej skali.

Wielofunkcyjny charakter obiektu umożliwia rozgrywanie na jego terenie zawodów w 18 dyscyplinach rangi mistrzostw świata. TAURON Arena Kraków to także doskonałe miejsce do organizacji koncertów, festiwali, spektakli, wydarzeń religijnych, wystaw, kongresów i targów. Może być również planem produkcji telewizyjnych i reklamowych. www.tauronarenakrakow.pl

 

 

W tym samym czasie na terenie TAURON Areny Kraków odbywa się CAVALIADA (obowiązują osobne bilety, szczegółowe informacje: https://krakow.cavaliada.pl