Załóż okulary 3D i wybierz się w niesamowitą podróż do stolicy

Podziel się

Przenieść się do świata wielkich mistrzów malarstwa, poznać historię najsławniejszych dzieł i zobaczyć w zupełnie nowej odsłonie to, co już dobrze znane.

Wystawa Impresjonistów i Postimpresjonistów w 3D pojawi się już w kwietniu w stolicy Polski, na terenie EXPO XXI Warszawa. Już 23-24 kwietnia wszyscy pasjonaci sztuki będą mieli okazję zachwycić się wizją klasyków malarstwa w niestandardowej, bo trójwymiarowej formie. 

Dać się porwać „Gwiaździstej nocy” Vincenta van Gogha, zmrużyć oczy kiedy promienie słońca przebiją się przez korony drzew bardziej niż zwykle, zobaczyć jak nad wodą unosi się poranna mgła, podziwiając „Impresję, wschód słońca” Moneta i dotknąć „Słoneczników”, przywołując w pamięci zapach lata. Wystarczy założyć okulary 3D, aby wybrać się w niezwykłą podróż po świecie sztuki i rozrywki oraz poznać niepowtarzalny sposób widzenia rzeczywistości przez artystów.

Kilkadziesiąt dzieł najbardziej znanych nazwisk impresjonizmu i postimpresjonizmu, przetworzonych do trójwymiarowej wersji z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Claude Monet, Edouard Manet, Berthe Morisot, Edgar Degas, Paul Cezanne, Auguste Renoir, Alfred Sisley, James Mc Neill Whistler, Paul Gauguin, czy Vincent van Gogh - prawdziwi mistrzowie w jednym miejscu. 

 

Data: 23-24 kwiecień 2022

Miejsce: EXPO XXI Warszawa
              ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14

Godziny otwarcia:
Sobota: godz. 10.00 – 17.00
Niedziela: godz. 10.00 – 17.00

 

 

Bilety do nabycia