Zapraszamy Warszawy!

Podziel się

Pozwól przenieść się do magicznego świata impresjonizmu, zobacz szczegóły, których wcześniej nie byłeś w stanie dostrzec. Masa pozytywnych wrażeń gwarantowana. Już w dniach 14 i 15 listopada na EXPO XXI w Warszawie!

Oglądanie obrazów w galeriach, czy muzeach jest niecodziennym przeżyciem, które zostaje w naszej pamięci na długo, ale co jeśli przeniesiemy wszystko do świata trójwymiaru? Okazja, by spoglądać na dzieła najwybitniejszych impresjonistów i postimpresjonistów takich jak: Van Gogh, Monet, Manet, czy Gauguin w technologii 3D nie zdarza się zbyt często i na pewno zachwyci nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.

Nasza wystawa to jedyna taka ekspozycja w Europie, na której blisko 60 dzieł najznamienitszych artystów impresjonizmu i postimpresjonizmu zostało przetworzonych do wersji 3D. Na kolekcję składają obrazy takich klasyków jak: Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whisler, Gauguin czy Van Gogh. Operowanie przez nich perspektywą sprawiło, że w trójwymiarze obrazy zyskują jeszcze większą ekspresję, a wszystkie detale wydają się być w nieustannym ruchu.

Wizyta na wystawie to prawdziwa artystyczna uczta. Zwiedzanie poprzedzone jest wprowadzeniem przewodnika, które dodatkowo pozwala wczuć w klimat wydarzenia.

Nie czekaj i kup bilet na www.tobilet.pl!

Uwaga, wystawa przeniesiona z wcześniejszego terminu!

Uwaga, bilety zakupione na kwietniową edycję wydarzenia w Warszawie zachowują ważność. Prosimy o wybranie dogodnego dla państwa dnia i godziny zwiedzenia – szczegóły w mailu przesłanym na adres podany przy zakupie biletu. W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem mailowym  info@tobilet.pl.

Jeśli nowy termin nie jest dla Państwa dogodny i zdecydujecie się zwrócić bilet, prosimy o kontakt pod tym samym adresem mailowym.