ERGO ARENA Gdańsk, 26-27 marzec

Podziel się

Przenieść się do świata wielkich mistrzów malarstwa, poznać historię najsławniejszych dzieł, na nowo odkryć to, co znane i znów się zachwycić. Wystawa Malarstwa Impresjonistów i Postimpresjonistów w 3D ponownie pojawi się w Gdańsku, a obejrzeć ją będzie można 26-27 marca w ERGO ARENA. Nie może Was tam zabraknąć!

26-27.03.2022

ERGO ARENA
plac Dwóch Miast 1 
80-344 Gdańsk 


Godziny otwarcia:
26.03 (sobota): 10.00 - 17.00 
27.03 (niedziela): 10.00 - 16.00 

 

Dać się porwać „Gwiaździstej nocy” Vincenta van Gogha, zmrużyć oczy kiedy promienie słońca przebiją się przez korony drzew bardziej niż zwykle, zobaczyć jak nad wodą unosi się poranna mgła, podziwiając „Impresję, wschód słońca” Moneta i dotknąć „Słoneczników”, przywołując w pamięci zapach lata.

Wystarczy założyć okulary 3D, aby wybrać się w niezwykłą podróż po świecie sztuki i rozrywki oraz poznać niepowtarzalny sposób widzenia rzeczywistości przez artystów. Pejzaże, ponadczasowa martwa natura – wszystko jest w nieustannym ruchu ukazując piękno świata. Na obrazach tak dobrze wszystkim znanych, odkrywamy detale, na które do tej pory nie zwróciliśmy uwagi.

Kilkadziesiąt dzieł najbardziej znanych nazwisk impresjonizmu i postimpresjonizmu, przetworzonych do trójwymiarowej wersji z użyciem technologii anaglif red-cyjan.

„Impresjoniści i postimpresjoniści w 3D”, to niezwykle interesująca wystawa, przedstawiająca reprodukcje najwybitniejszych dzieł powstałych w tych kierunkach sztuki. Na wystawie można zobaczyć ożywione obrazy takich twórców jak: Claude Monet, Edouard Manet, Berthe Morisot, Edgar Degas, Paul Cezanne, Auguste Renoir, Alfred Sisley, James Mc Neill Whistler, Paul Gauguin, czy Vincent van Gogh.

 

 

BILETY JUŻ WKRÓTCE NA