EXPO XXI Warszawa, 23-24 kwietnia

Podziel się

Przenieść się do świata wielkich mistrzów malarstwa i na nowo odkryć to, co znane. Wystawa „Impresjoniści i postimpresjoniści w 3D” to niezwykła podróż po świecie sztuki. Obejrzeć ją będzie można już 23-24 kwietnia, na terenie EXPO XXI w Warszawie.

Warszawa
EXPO XXI Warszawa, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14

23 - 24.04.2022

Godziny otwarcia:
Sobota: 10.00 - 17.00 
Niedziela: 10.00 - 16.00 

"Gwiaździsta noc" porywa do utraty tchu, promienie słońca przenikają przez korony drzew bardziej niż zwykle, poranna mgła przypomina rozlane mleko, błękit wody pozwala niemal poczuć nadmorską bryzę, a widok „Słoneczników” van Gogha przywołuje zapach lata. Wystarczy założyć okulary 3D, aby wybrać się w niezapomnianą podróż po świecie sztuki.

Przetworzone do trójwymiarowej wersji dzieła najbardziej znanych malarzy impresjonizmu i postimpresjonizmu w jednym miejscu. Włóż dłonie w sztukę, zobacz głębię obrazów i sprawdź jak działa iluzja trójwymiaru. Zanurz ręce w bukiecie kwiatów, sięgnij do gwiazd, poczuj jak mocno kołyszę się morze i zmruż oczy, kiedy słońce razi bardziej niż zwykle.

Na wystawie można zobaczyć ożywione obrazy takich twórców jak: Claude Monet, Edouard Manet, Berthe Morisot, Edgar Degas, Paul Cezanne, Auguste Renoir, Alfred Sisley, James Mc Neill Whistler, Paul Gauguin, czy Vincent van Gogh.

 

 

BILETY DO KUPIENIA NA