Gdańsk 07 - 08 marca - relacja

Podziel się

A gdyby można było spojrzeć na najbardziej znane dzieła impresjonizmu z innej strony? Miłośnicy sztuki w Gdańsku mieli na to szansę w ostatni weekend.

Nasza wystawa po entuzjastycznym przyjęciu w Łodzi, Poznaniu i Krakowie zawitała również na Pomorze. Prawdziwi pasjonaci sztuki mieli okazję spojrzeć na wszystkim znane obrazy w trójwymiarowej wersji. Nasycenie kolorów, światło i ruch pobudziły wyobraźnię odbiorców.

 

 

„Fantastyczna wystawa”, „Tych obrazów naprawdę można dotknąć”, „Niesamowite wrażenia, nie sądziłam, że spojrzę na te dzieła w ten sposób” – takie słowa można było usłyszeć w hali Amber Expo.

Cieszymy się, że ekspozycja wywołała w widzach takie pozytywne emocje. Teraz robimy krótką przerwę w naszym tournée ze sztuką, a na kolejne spotkanie z impresjonistami w 3D zapraszamy do Warszawy w dniach 4-5 kwietnia.

Bilety na wydarzenie można już kupić na stronie https://tobilet.pl/wystawa-malarstwa-impresjonistow-i-postimpresjonistow-w-3d-warszawa-1.html. Zapraszamy również do przyłączenia się do naszego wydarzenia na Facebooku - >>>DOŁĄCZ TERAZ<<<