Katowice 3 - 4 października

Pozwól przenieść się do magicznego świata impresjonizmu, zobacz szczegóły, których wcześniej nie byłeś w stanie dostrzec. Masa pozytywnych wrażeń gwarantowana. Już w dniach 3 i 4 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, które jest głównym partnerem wystawy!

Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice
Sala Balowa
wejście od placu Sławika i Antalla 1

Godziny zwiedzania

Sobota 10.00-17.00
Niedziela 10.00-16.00

 

 

Oglądanie obrazów w galeriach, czy muzeach jest niecodziennym przeżyciem, które zostaje w naszej pamięci na długo, ale co jeśli przeniesiemy wszystko do świata trójwymiaru? Okazja, by spoglądać na dzieła najwybitniejszych impresjonistów i postimpresjonistów takich jak: Van Gogh, Monet, Manet, czy Gauguin w technologii 3D nie zdarza się zbyt często i na pewno zachwyci nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.

Nasza wystawa to jedyna taka ekspozycja w Europie, na której blisko 60 dzieł najznamienitszych artystów impresjonizmu i postimpresjonizmu zostało przetworzonych do wersji 3D. Na kolekcję składają obrazy takich klasyków jak: Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whisler, Gauguin czy Van Gogh. Operowanie przez nich perspektywą sprawiło, że w trójwymiarze obrazy zyskują jeszcze większą ekspresję, a wszystkie detale wydają się być w nieustannym ruchu.

Wizyta na wystawie to prawdziwa artystyczna uczta. Zwiedzanie poprzedzone jest wprowadzeniem przewodnika, które dodatkowo pozwala wczuć w klimat wydarzenia.

Nie czekaj i kup bilet na www.tobilet.pl!

Do zakupu biletów zapraszamy do bileterii tobilet.pl.

Rodzaj biletu

cena brutto /os.

Uwagi

Przedsprzedaż

do 22 września lub do wyczerpania puli biletów w promocyjnej cenie

Bilet normalny jednorazowy:             

25 zł

 

Bilet ulgowy jednorazowy:             

20 zł

Do zakupu biletu ulgowego upoważnia ważna legitymacja szkolna, studencka, emeryta, rencisty lub karty dużej rodziny. Przy wejściu na wystawę należy okazać dokument upoważniający do ulgi.

Bilet grupowy jednorazowy:                             

22,50 zł

Przy zakupie powyżej 10 biletów normalnych, automatycznie naliczany jest rabat 10%

Ceny standardowe:

Bilet normalny jednorazowy

35 zł

 

Bilet ulgowy jednorazowy             

25 zł

Przysługuje dzieciom w wieku 3-7 lat, oraz posiadaczom ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej, emeryta, rencisty lub karty dużej rodziny. Przy wejściu na wystawę należy okazać w/w dokument upoważniający do ulgi.

Bilet grupowy jednorazowy                            

31,50 zł

Przy zakupie powyżej 10 biletów normalnych, automatycznie naliczany jest rabat 10%

 

Dzieci do lat 3 wstęp wolny - należy pobrać z Tobilet.pl bilet za 0 zł. 

Również w czasie Wystawy, w recepcji będzie można skorzystać z pomocy obsługi i kupić bilet online na miejscu. 

KUP BILET

 

Czas zwiedzania:

Godzina wskazana na bilecie oznacza orientacyjny czas rozpoczęcia wykładu wprowadzającego.

Prosimy o wcześniejsze przybycie - przed wykładem na miejscu wydawane są jednorazowe okulary 3D.
Po wykładzie dalsze zwiedzanie jest już indywidualne.
Orientacyjny czas szybkiego zwiedzenia wystawy w wykładem wprowadzającym to minimum 45-60 minut.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe (MCK) to wyjątkowy obiekt na mapie miejsc dedykowanych wydarzeniom w Polsce. Designerski, nowoczesny gmach o wielkości 38 000 metrów kwadratowych, łączy szereg funkcji: kongresową, konferencyjną, wystawienniczą, targową i widowiskową. Wraz ze znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie, legendarną Halą Widowiskowo-Sportową Spodek, stanowi jedną z największych aren spotkań kongresowo-wystawienniczych w kraju. Unikalny design, doskonała lokalizacja i funkcjonalność to główne wyróżniki MCK.