Katowice MCK, 16-17 października

Podziel się

Niezwykła Wystawa "IMPRESJONIŚCI i POSTIMPRESJONIŚCI w 3D" jeszcze raz pojawi się w Katowicach. Wyjątkowe dzieła najbardziej znanych Malarzy zachwycą stolicę województwa śląskiego.


 

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

16-17.10.2021

Sala Balowa,
wejście od placu Sławika i Antalla 1

Godziny otwarcia: 

Sobota: 10.00 - 17.00
Niedziela: 10.00 - 17.00

 

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli lub chcą zobaczyć ją jeszcze raz! Wystawa "IMPRESJONIŚCI I POSTIMPRESJONIŚCI w 3D" powraca do Katowic. 

16-17 października, na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach ponownie pojawi się wystawa 3D, podczas której każdy pasjonat sztuki będzie miał okazję zachwycić się dziełami Mistrzów impresjonizmu i postimpresjonizmu.

Blisko 60 obrazów najbardziej znanych malarzy w jednym miejscu - Monet, Manet, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin czy Van Gogh zabiorą Was w niezapomnianą podróż po świecie sztuki. 

 

Obrazy Mistrzów wychodzą z ram!

Zobacz na własne oczy Impresję, Wschód Słońca Moneta na falującej wodzie, daj się porwać w wir Gwieździstej Nocy Vincenta Van Gogha.

Załóż okulary 3D i wybierz się w niesamowitą podróż po świecie sztuki.

Zobacz wystawę, na której dzieła największych malarzy impresjonizmu i postimpresjonizmu zyskały jeszcze większą głębię i ekspresję. Światło razi swoim blaskiem przebijając się przez korony drzew aż mrużymy oczy, słoneczników można dotknąć, a groźne burzowe chmury rozciągają się nad rozkołysanym morzem. Wszystko jest w nieustannym ruchu, mimo, że czasem to widok „martwej natury”. Na obrazach, tak dobrze wszystkim znanych, odkrywamy detale dalszego planu albo odnajdujemy elementy, na które do tej pory nie zwróciliśmy żadnej uwagi.

 

MCK Katowice jest głównym partnerem Wystawy.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe (MCK) to wyjątkowy obiekt na mapie miejsc dedykowanych wydarzeniom w Polsce. Designerski, nowoczesny gmach o wielkości 38 000 metrów kwadratowych, łączy szereg funkcji: kongresową, konferencyjną, wystawienniczą, targową i widowiskową. Wraz ze znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie, legendarną Halą Widowiskowo-Sportową Spodek, stanowi jedną z największych aren spotkań kongresowo-wystawienniczych w kraju. Unikalny design, doskonała lokalizacja i funkcjonalność to główne wyróżniki MCK.

 

BILETY DO KUPIENIA NA