Łódź MOSiR, 04-05 grudnia

Podziel się

Niezwykła Wystawa "IMPRESJONIŚCI i POSTIMPRESJONIŚCI w 3D" kolejny raz pojawi się w Łodzi.

Hala Sportowa MOSiR
ul. ks. Skorupki 21 
wejście od strony Parku Klepacza 

Data: 04-05.12.2021

Godziny otwarcia: 

Sobota: 10.00 - 17.00
Niedziela: 10.00 - 17.00

 

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli lub chcą zobaczyć ją raz jeszcze - wystawa "IMPRESJONIŚCI I POSTIMPRESJONIŚCI w 3D" powraca do Łodzi!  

4-5 grudnia, na terenie Hali Sportowej MOSiR w Łodzi, po przerwie ponownie pojawi się wyjątkowa wystawa 3D, podczas której wszyscy pasjonaci sztuki będą mieli okazję zachwycić się dziełami mistrzów impresjonizmu i postimpresjonizmu i wybrać się w niezapomnianą podróż po świecie sztuki. Blisko 60 obrazów najbardziej znanych malarzy w jednym miejscu - Monet, Manet, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin czy Van Gogh.

 

Załóż okulary 3D i wybierz się w niesamowitą podróż po świecie sztuki.

Zobacz wystawę, na której dzieła największych malarzy impresjonizmu i postimpresjonizmu zyskały jeszcze większą głębię i ekspresję. Światło razi swoim blaskiem przebijając się przez korony drzew aż mrużymy oczy, słoneczników można dotknąć, a groźne burzowe chmury rozciągają się nad rozkołysanym morzem. Wszystko jest w nieustannym ruchu, mimo, że czasem to widok „martwej natury”.
Na obrazach, tak dobrze wszystkim znanych, odkrywamy detale dalszego planu albo odnajdujemy elementy, na które do tej pory nie zwróciliśmy żadnej uwagi.

 

 

BILETY DO KUPIENIA NA