MCK Katowice, 14-16 maj

Podziel się

Przenieść się do świata sztuki i rozrywki, poznać dzieła wielkich mistrzów malarstwa w zupełnie nowej, wyjątkowej formie i znów się zachwycić. Wystawa Malarstwa Impresjonistów i Postimpresjonistów w 3D ponownie pojawi się w Katowicach, a obejrzeć ją będzie można 14-16 maja w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Zapraszamy!

 

14-16.05.2022

 

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli zobaczyć lub chcą zobaczyć ją po raz pierwszy... Wystawa Malarstwa Impresjonistów i Postimpresjonistów w 3D powraca do stolicy województwa śląskiego. 

14-16 maja, na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, ponownie pojawi się trójwymiarowa wystawa, która z pewności zachwyci niejednego pasjonata. Wszystko jest w nieustannym ruchu, mimo, że czasem to widok martwej natury.

Blisko 60 obrazów najbardziej znanych malarzy w jednym miejscu - Monet, Manet, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin czy Van Gogh zabiorą Was w niezapomnianą podróż po świecie sztuki. 

Włóż dłonie w sztukę, zobacz głębię obrazów i sprawdź jak działa iluzja trójwymiaru. Zanurz ręce w bukiecie kwiatów, sięgnij gwiazd, poczuj jak mocno kołysze się morze i zmruż oczy, kiedy słońce razi bardziej niż zwykle. 

 

MCK Katowice jest głównym partnerem Wystawy.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe (MCK) to wyjątkowy obiekt na mapie miejsc dedykowanych wydarzeniom w Polsce. Designerski, nowoczesny gmach o wielkości 38 000 metrów kwadratowych, łączy szereg funkcji: kongresową, konferencyjną, wystawienniczą, targową i widowiskową. Wraz ze znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie, legendarną Halą Widowiskowo-Sportową Spodek, stanowi jedną z największych aren spotkań kongresowo-wystawienniczych w kraju. Unikalny design, doskonała lokalizacja i funkcjonalność to główne wyróżniki MCK.

 

BILETY  NA