Poznań 12-13 i 19-20 czerwca

Podziel się

Przenieś się do świata wystaw 3D i zobacz szczegóły, których wcześniej nie byłeś w stanie dostrzec. Bezlik niezapomnianych wrażeń gwarantowany! Już w weekend 12-13 oraz 19-20 czerwca w Poznaniu!

Poznań 
Termin: 12-13 czerwca oraz 19-20 czerwca 2021

Godziny otwarcia: 

Sobota: 10-18
Niedziela: 10-17

Lokalizacja: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon nr 2

Wejście od ul. Głogowskiej, Brama 9
Naprzeciw Dworca Zachodniego

 

Na Terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się niezwykłe połączenie świata sztuki i rozrywki. Załóż okulary 3D i zobacz na własne oczy Impresję, wzrusz się Wschodem Słońca stworzonym przez Moneta, wpatruj w Gwieździstą Noc Vincenta Van Gogha i zmruż oczy kiedy widzisz, że światło zaczyna przebijać się przez konary drzew.
Na tak dobrze znanych wszystkim obrazach klasyków jak: Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin, czy Vincent Van Gogh odkryj detale, na które do tej pory nie zwróciłeś uwagi. 

12-13 oraz 19-20 czerwca będzie okazja do tego, aby obejrzeć wystawę, której być może wcześniej nie miałeś okazji zobaczyć. Jedyna tego typu ekspozycja w Europie, gdzie blisko 60 dzieł najznakomitszych artystów impresjonizmu oraz postimpresjonizmu, przetworzono do trójwymiarowej wersji.

W tym samym czasie odbędzie się również wystawa obrazów przedstawiająca dinozaury w 3D, na których świat tych prehistorycznych zwierząt można zobaczyć w całkowicie innej formie. 

https://www.dinozaury3d.pl/pl/najblizsze-wystawy/poznan-12-13-i-19-20-czerwca/ 

 

 

KUP BILET