TAURON Arena Kraków, 17-20 luty

Podziel się

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli, lub chcą zobaczyć ją jeszcze raz! Wystawa IMPRESJONIŚCI i POSTIMPRESJONIŚCI w 3D powraca do Krakowa!

17-20.02.2022

TAURON Arena Kraków
MAŁA HALA

ul. Stanisława Lema 7 
31-571 Kraków

 

Godziny otwarcia: 

17.02 (czwartek): 10:00 - 17:00
18.02 (piątek): 10:00 - 17:00
19.02 (sobota): 10:00 - 17:00
20.02 (niedziela): 10:00 - 16:00

 

 

17-20 lutego załóż okulary 3D i wybierz się w niesamowitą podróż po świecie sztuki. Zobacz na własne oczy "Impresję wschód słońca" Moneta na falującej wodzie, daj się porwać w wir "Gwiaździstej nocy" Vincenta van Gogha i zobacz to, czego wcześniej nie dostrzegłeś na obrazach mistrzów impresjonizmu i postimpresjonizmu. 

Kilkadziesiąt najpopularniejszych obrazów ponownie pojawi się w Krakowie, stając się wspaniałą propozycją dla wszystkich miłośników malarstwa.

Monet, Manet, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin czy Van Gogh - najbardziej cenione nazwiska na jedynej takiej wystawie w Europie!

 

Zwiedzanie wystawy rozpoczyna krótki wykład wprowadzający, omawiający w jaki sposób oglądać obrazy, by zobaczyć wszystkie ich walory.
Orientacyjny czas zwiedzania wraz z wykładem to ok. 60 minut.

 

TAURON Arena Kraków to największa w Polsce i jedna z najnowocześniejszych na świecie hala widowiskowo-sportowa. Obiektem zarządza Agencja Rozwoju Miasta S.A. – spółka Gminy Miejskiej Kraków, która zrealizowała inwestycję.

Położony zaledwie cztery kilometry od Rynku Głównego w Krakowie kompleks składa się z dwóch hal – Areny Głównej i Małej Hali. TAURON Arena Kraków może pomieścić 22 tys. osób, ma trzy poziomy widowni oraz miejsca siedzące lub stojące na płycie. Możliwość dowolnej konfiguracji widowni, wygodne zaplecze dla sportowców i wykonawców, niespotykany nigdzie indziej ekran LED na elewacji, rozbudowane systemy multimedialne i sceniczne, a także bardzo dobre warunki akustyczne obiektu to cechy, które spełnią warunki organizacji imprez każdej skali.

Wielofunkcyjny charakter obiektu umożliwia rozgrywanie na jego terenie zawodów w 18 dyscyplinach rangi mistrzostw świata. TAURON Arena Kraków to także doskonałe miejsce do organizacji koncertów, festiwali, spektakli, wydarzeń religijnych, wystaw, kongresów i targów. Może być również planem produkcji telewizyjnych i reklamowych. www.tauronarenakrakow.pl

 

W tym samym czasie na terenie TAURON Areny Kraków odbywa się CAVALIADA (obowiązują osobne bilety, szczegółowe informacje: https://krakow.cavaliada.pl

 

BILETY DO KUPIENIA NA