Warszawa 12 - 13 września

Podziel się

Pozwól przenieść się do magicznego świata impresjonizmu, dojrzyj szczegóły, których wcześniej nie byłeś w stanie dostrzec. Masa pozytywnych wrażeń gwarantowana. Już w dniach 12 i 13 września w Global Expo w Warszawie!

Oglądanie obrazów w galeriach, czy muzeach jest niecodziennym przeżyciem, które zostaje w naszej pamięci na długo, ale co jeśli przeniesiemy wszystko do świata trójwymiaru? Okazja, by spoglądać na dzieła najwybitniejszych impresjonistów i postimpresjonistów takich jak: Van Gogh, Monet, Manet, czy Gauguin w technologii 3D nie zdarza się zbyt często i na pewno zachwyci nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.

Nasza wystawa to jedyna taka ekspozycja w Europie, na której blisko 60 dzieł najznamienitszych artystów impresjonizmu i postimpresjonizmu zostało przetworzonych do wersji 3D. Na kolekcję składają obrazy takich klasyków jak: Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whisler, Gauguin czy Van Gogh. Operowanie przez nich perspektywą sprawiło, że w trójwymiarze obrazy zyskują jeszcze większą ekspresję, a wszystkie detale wydają się być w nieustannym ruchu.

Wizyta na wystawie to prawdziwa artystyczna uczta. Zwiedzanie poprzedzone jest wprowadzeniem przewodnika, które dodatkowo pozwala wczuć w klimat wydarzenia.

Nie czekaj i kup bilet na www.tobilet.pl!

Uwaga, wystawa przeniesiona z wcześniejszego terminu!

Uwaga, bilety zakupione na kwietniową edycję wydarzenia w Warszawie zachowują ważność. Prosimy o wybranie dogodnego dla państwa dnia i godziny zwiedzenia – szczegóły w mailu przesłanym na adres podany przy zakupie biletu. W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem mailowym  info@tobilet.pl.

Jeśli nowy termin nie jest dla Państwa dogodny i zdecydujecie się zwrócić bilet, prosimy o kontakt pod tym samym adresem mailowym.

Do zakupu biletów zapraszamy do bileterii tobilet.pl.

 

Rodzaj biletu

cena brutto /os.

Uwagi

Przedsprzedaż

do 20 sierpnia lub do wyczerpania puli biletów w promocyjnej cenie

Bilet normalny jednorazowy:             

30 zł

 

Bilet ulgowy jednorazowy:             

25 zł

Do zakupu biletu ulgowego upoważnia ważna legitymacja szkolna, studencka, emeryta, rencisty lub karty dużej rodziny. Przy wejściu na wystawę należy okazać dokument upoważniający do ulgi.

Bilet grupowy jednorazowy:                             

27 zł

Przy zakupie powyżej 10 biletów normalnych, automatycznie naliczany jest rabat 10%

Ceny standardowe:

Bilet normalny jednorazowy

40 zł

 

Bilet ulgowy jednorazowy             

30 zł

Przysługuje dzieciom w wieku 3-7 lat, oraz posiadaczom ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej, emeryta, rencisty lub karty dużej rodziny. Przy wejściu na wystawę należy okazać w/w dokument upoważniający do ulgi.

Bilet grupowy jednorazowy                            

36 zł

Przy zakupie powyżej 10 biletów normalnych, automatycznie naliczany jest rabat 10%

Dzieci do lat 3 wstęp wolny.

KUP BILET

 

Czas zwiedzania:

Godzina wskazana na bilecie oznacza orientacyjny czas rozpoczęcia wykładu wprowadzającego.

Prosimy o wcześniejsze przybycie - przed wykładem na miejscu wydawane są jednorazowe okulary 3D.
Po wykładzie dalsze zwiedzanie jest już indywidualne.
Orientacyjny czas szybkiego zwiedzenia wystawy w wykładem wprowadzającym to minimum 45-60 minut.

W tym samym czasie na terenie Global Expo odbywają się targi Pojazdów Zabytkowych AUTO NOSTALGIA.