Warszawa - Nowy Termin

Podziel się

Wystawa Impresjoniści i Postimpresjoniści w 3D Warszawa – nowy termin

Priorytetem Grupy MTP jest bezpieczeństwo wszystkich osób biorących udział w organizowanych przez nas wydarzeniach. Dlatego z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie, w ślad za wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i w oparciu o zalecane przez instytucje państwowe procedury podjęliśmy decyzję o przeniesieniu Wystawy Impresjonistów i Postimpresjonistów w 3D w Warszawie na nowy termin.

Włożyliśmy bardzo dużo pracy w organizację wydarzenia na najwyższym poziomie i zrobimy wszystko, aby wystawa w nowym terminie, o którym poinformujemy już wkrótce, spełniła oczekiwania pasjonatów impresjonizmu i postimpresjonizmu. Mamy nadzieję, że nasza decyzja ta spotka się z Państwa zrozumieniem, a wspólne podziwianie dzieł klasyków, takich jak Monet czy Van Gogh, w trójwymiarze jedynie przesunie się w czasie.

Zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność i mogą zostać wykorzystane podczas wydarzenia w nowym terminie. Jeśli nie będzie on dla Państwa dogodny i zdecydujecie się zwrócić bilet, prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl, adres email: info@tobilet.pl. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

---

Zobacz na własne oczy Impresję, Wschód Słońca Moneta na falującej wodzie, daj się porwać w wir Gwieździstej Nocy Vincenta Van Gogha. Załóż okulary 3D i wybierz się w niesamowitą podróż po świecie sztuki. Zobacz wystawę, na której dzieła największych malarzy impresjonizmu i postimpresjonizmu zyskały jeszcze większą głębię i ekspresję. Światło razi swoim blaskiem przebijając się przez korony drzew, aż mrużymy oczy, słoneczników można dotknąć, a groźne burzowe chmury rozciągają się nad rozkołysanym morzem. Wszystko jest w nieustannym ruchu, mimo, że czasem to widok „martwej natury”. Na obrazach, tak dobrze wszystkim znanych, odkrywamy detale dalszego planu albo odnajdujemy elementy, na które do tej pory nie zwróciliśmy żadnej uwagi.

Jedyna tego typu, europejska wystawa, gdzie blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do wersji 3D z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Będzie można zobaczyć ożywione obrazy takich klasyków jak: Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin, czy Vincent Van Gogh.